PÜF NOKTALAR

Fırın Temizliği

Fırın Temizliği

Fırın temizliği için geceden içine amonyaklı sıcak suyu koyun ve kapağını kapatın. Sabah kapağı havalandırdıktan sonra Macromax Clean&Hijyenix süngerle yumuşayan lekeleri kolaylıkla silebilirsiniz.

Yanık Tencereler

Yanık Tencereler

Yanık tencereleri su ile doldurup içine bir miktar deterjan atarak kaynatın. Kaynadıktan sonra da bir saat bekleyip Macromax Clean&Softer süngerle ovalayarak inatçı lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Ankastre Temizliği

Ankastre Temizliği

Ankastrenin çabucak kirlenmesinden ve üzerlerindeki parmak izlerinden çoğunuz şikayetçidir. Macromax Clean&Magical bezinize bir miktar bebek yağını döküp ankastre yüzeylerinizi silin. Görenler ankastreleriniz yeni mi diye soracaklar…

Kahve ve Çay Lekesi

Kahve ve Çay Lekesi

Kahve ve çay lekesi oluşmuş fincanlarınızı, limon veya portakal kabuğuna az miktarda tuz döktükten sonra Macromax Clean&Comfort süngerle ile silerek ışıl ışıl parlatabilirsiniz.

Limon Kabukları

Limon Kabukları

Değersiz olarak gördüğünüz limon kabuklarını güneşli bir yerde kurutursanız, iyi bir temizleme aracına sahip olursunuz. Bu kurumuş kabuklarla, özellikle isli ve yağlı mutfak eşyalarınızı, çelik eşyaları ve bıçakları Macromax Clean&Softer süngerle ovalayarak şaşırtıcı sonuçlar alabilirsiniz.

 

Ocak Temizliği

Ocak Temizliği

Ocak, yemekler sebebiyle çok fazla kirlenir. Özellikle yağ lekelerini çıkarmak zordur. Yemek pişirmeye başlamadan önce ocağın üzerine sabunlu ılık su damlatın. Yemek piştikten sonra ocağı Macromax Clean&Ruloo bez ile temizlemek çok daha kolay olacaktır.

Sigara Küllüğü Temizliği

Sigara Küllüğü Temizliği

Sigara küllükleri oldukça kötü kokar. Etkin temizlik için limonlu suyla ve Macromax Clean&Inox ovma teli ile ovmanız yeterli olacak.

Yukarı Çık